Rooster creche

Groep 1: Giny Stokvis-Slotman Anne Christie Warner- Schutte Laura Grootens Amy v/d Berg

Groep 2: Heleen Veurink Rianne Holtvluwer Esmee Beumer Elise Woertink

Groep 3: Lianne Nijkamp – Willems Yvonne Feenstra Simone Brandwacht Wilja Willems ( alleen 11 uur dienst aanwezig)

Groep 4: Linda Hoorn Henriette Welleweerd – Eilander Rachel Schuurhuis Iris Volkerink

Groep 5: Karin Hartman Lennie Lagendijk Merle Bentum Vera Schuurhuis

Groep 6: Cristine Brinkhuis – Spalink Janneke Wendt Mirjam Reedijk Noa Seigers Wilja Willems (alleen 11 uur dienst aanwezig)

Groep 7: Marja Boerman – Bartels Janneke Binnendijk Sigrid van Dijk Eline Kelder Chyntia Reedijk

Groep 8: Rianne Seigers Tabitha Overweg Eline Westert Lisa Brandwacht

Groep 9:Rianne Lamberink Gerlinda Beumer Maritha van Dijk Dean Nijkamp Sven Beumer

Groep 10: Martine Vogelzang Renate Wassing Sanne Visscher Esther Kruidhof

Groep 11:Willeke Bijker Saskia vd Vinne Marlies Dunnewind Ilse Kelder

Groep 12 (avondmaal) 1 volwassene roulerend: Merle Bentum Rochelle Schiphorst Ilse Kelder Sigrid van Dijk Eline Kelder Esmee Beumer

Reserve lijst: Sonja Hekman De Ruyterstraat Nelleke Ten Kate Jan Tooropstraat 37 Bianca Schutte Hammerweg 4 Gerlinde Boerman-Veurink Smitstraat 15 Mirjam Dijk-v/d Bent Geerieke Noordegraaf Tolhuisweg 16 Henriet Lamberink Doormanstraat 17

 

Vroege diensten (9.00 uur): augustus, september,november

Late dienst (11.00 uur): juli, oktober,december

Avondmaal: 14 oktober, 9 december

8 juli Rianne Lamberink en Henriet Lamberink

15 juli Groep 1

22 juli Groep 2

29 juli Groep 3

5 augustus Groep 4

12 augustus Groep 5

19 augustus Groep 6

26 augustus Groep 7

2 september Groep 9

9 september Groep 8

16 september Groep 10

23september Groep 11

30 september Groep 1

7 oktober Groep 2

14 oktober HA Groep 12 + Linda Hoorn

21 oktober Groep 3

28 oktober Groep 4

4 november Groep 5

11 november Groep 7

18 november Groep 8

25 november Groep 9

2 december Groep 6

9 december HA Groep 12 + Lennie Lagendijk

16 december Groep 10

23 december Groep 11

25 december Groep 1

30 december Groep 3

6 januari Groep 2